LICENCJONOWANI

 

 sezon 2016/2017

                                   LKS "Technik" Głubczyce

 

1 Przemysław Wacha

2 Aneta Wojtkowska

3 Agnieszka Wojtkowska

4 Katarzyna Macedońska

5 Kinga Haracz

6 Przemysław Szydłowski

7 Aleksandra Walaszek

8 Mateusz Szydłowski

9 Michał Ustimowicz

10 Sebastian Obrycki

11 Justyna Pasternak

12 Dawid Mazur

13 Marta Broszko

14 Monika Mazur

15 Robert Mirga

16 Jakub Gireń

17 Weronika Kościółek

18 Michał Bienia

19 Kordian Kobylnik

20 Maciej Siemiginowski

21 Maciej Matusz

22 Bartosz Gałązka

23 Maciej Gajewski

24 Szymon Ślepecki

25 Oliwia Siekierzyńska

26 Angelika Kowarska

27 Nicola Mazur

28 Emilia Mstowska

29 Mateusz Golas

30 Karol Serwetnicki

31 Maja Janko

32 Rafał Mielnik

33 Jakub Gałązka

34 Dominik Lenartowicz

 

 

 

 

 

 

 

MMKS Kędzierzyn- Koźle

 

 

1 Bartłomiej Mróz

2 Karolina Żygadło

3 Marcin Wołkowicz

4 Aleksandra Żygadło

5 Mateusz Strzelczyk

6 Igor Jasek

7 Denis Grzesiuk

8 Katarzyna Bomba

9 Jakub Sikorski

 

 

 

 

                                          MKS Strzelce Opolski

 

1 Kamil Maciołek

2 Piotr Stachowicz

3 Jakub Kozłowski

4 Marlena Gregor

5 Szymon Maciołek

 

 

 

 

                                            LUKS Victoria Domecko

 

1 SławomirPiechnik

2 SławomirHetmański

3 Maria Bartusz

4 Dariusz Sobków

5 Artur Pupin

6 Andrzej Szawłowski

7 Małgorzata Kabarowska

8 Patrycja Supel

9 Łukasz Dec

10 Paulina Fronia

11 Alan Gotwald

12 Patrycja Sowada

13 Aleksander Sukmanowski

14 Krzysztof Szpryngiel

15 Felek Wójcik

16 Jacek Wójcik

17 Adam Szymański

 

 

 

 

 

 Beninca UKS Feniks Kędzierzyn - Koźle

 

 

1.Michał Kaźmierczak     

2.Marta Jewtuch

3.Nikola Koszmider      

4.Adam Prokopczuk      

5.Dominika Kwaśnik     

6.Paweł Dolibóg

7.Mateusz Ruczka

8.Sebastian Jaszkiewicz.

9.Mikołaj Szymanowski

10.Karol Budny         

11.Filip Prajs

12.Dawid Słotwiński       

13.Dominika Supel

14.Zuzanna Jankowska

15.Katarzyna Bomba      

16.Julia Prokopczuk        

17.Wiktor Zimny        

18.Dawid Herbowski

19.Patryk Daroń

20.Przemysław Gajda   

21.Juhnke Dominik         

22.Wktoria Piechulek       

22.Tymoteusz Cybulski    

23.Wojtek Budny

24.Jakub Knihinicki

25.Julia Dzialuk

26.Laura Nippe

27.Julia Wójcik          

28.Dominika Gajda         

29.Marta Harz                         

30.Dariusz Supel