KADRA WOJEWÓDZKA

                                       KADRA WOJEWÓDZKA 2017 

 

Kadra Juniora Młodszego

 

1 Kordian Kobylnik LKS Technik Głubczyce

2 Maciej Matusz LKS Technik Głubczyce

3 Bartosz Galązka LKS Technik Głubczyce

4 Dominika Kwaśnik   Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

5 Adam Prokopczuk  Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle -rezerwa

6 Kamil Maciołek     MKS Strzelce Opolskie  -rezerwa

7 Maciej Siemiginowski  LKS Technik Głubczyce  - rezerwa

 

Kadra Młodzika

 

1 Szymon Ślepecki LKS Technik Głubczyce

2 Karol Budny Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

3 Zuzanna Jankowska Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

4 Mikołaj Szymanowski Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

5 Julia Prokopczuk Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

6 Dominika Gajda  Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

7 Filip Prajs Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

8 Oliwia Siekierzyńska LKS Technik Głubczyce

9 Sebastian Jaszkiewicz Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle - rezerwa

10 Piotr Stachowicz  MKS Strzelce Opolskie- rezerwa

11 Przemysław Gajda Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle- rezerwa

12 Angelika Kowarska  LKS Technik Głubczyce  - rezerwa

13 Julia Dzialuk Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle - rezerwa

14 Patryk Daroń  Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle  - rezerwa

15 Dominik Juhnke Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle - rezerwa

 

 

KADRA WOJEWÓDZKA 2016

 

Kadra Wojewódzka Juniora Młodszego

 

1 Kordian Kobylnik – LKS Technik Głubczyce

2 Maciej Siemiginowski– LKS Technik Głubczyce

3 Adam Prokopczuk–Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

4 Kamil Maciołek – MKS Strzelce Opolskie

 

Kadra Wojewódzka Młodzików

 

1 Maciej Matusz – LKS Technik Głubczyce

2 Bartosz Gałązka – LKS Technik Głubczyce

3 Szymon Ślepecki– LKS Technik Głubczyce

4 Karol Budny –Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

5 Dominika Kwaśnik–Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

6 Zuzanna Jankowska–Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

7 Julia Prokopczuk–Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

8 Mikołaj Szymanowski–Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

 

Rezerwa

1 Oliwia Siekierzyńska– LKS Technik Głubczyce

2 Angelika Kowarska– LKS Technik Głubczyce

3 Dominika Gajda–Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

4 Piotr Stachowicz– MKS Strzelce Opolskie

5 Maciej Gajewski– LKS Technik Głubczyce

6 Katarzyna Bomba – MMKS Kędzierzyn-Koźle

7 Mateusz Ruczka–Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

8 Dominika Supel–Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

 

Kadra Marszałkowska

1 Jakub Gireń– LKS Technik Głubczyce

2 Weronika Kościółek– LKS Technik Głubczyce