Aktualności

Inywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Białymstoku zakończone.

Dodano: 2012-02-05 17:04

Zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w badmintonie,które rozgrywane były w Białymstoku.Nasi zawodnicy przywiźli 8 medali z 20-tu możliwych do zdobycia.Wszystkie medale trafiły do najlepszego kubu z opolszczyzny do LKS Technik Głubczyce.

Oto wyniki:

Gra pojedyncza mężczyzn 

   I miejsce    - Przemysław Wacha

 

Gra pojedyncza kobiet

 III miejsce  - Aneta Wojtkowska

 III miejsce  - Aleksandra Walaszek

 

Gra podwójna mężczyzn 

 II  miejsce   - Wojciech Szkudlarczyk LKS Technik Głubczyce

                     Łukasz Moreń SKB LITPOL-MALOW Suwałki

 

Gra podwójna kobiet

  I   miejsce -  Natalia Pocztowiak/Agnieszka Wojtkowska

III  miejsce  -  Aleksandra Walaszek/Aneta Wojtkowska

 

Gra mieszana

  I  miejsce  -  Agnieszka Wojtkowska/Wojciech Szkudlarczyk

III  miejsce  - Natalia Pocztowiak LKS Technik Głubczyce

                    Łukasz Moreń SKB LITPOL-MALOW Suwałki

 

WSZYSTKIM MEDALISTOM GRATULUJEMY!!!! 

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów - Białystok 02-04.02.2012r.

Dodano: 2012-01-31 09:24

 

Dnia 02-04.02.2012r. w Białymstoku odbędą się 48 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w badmintonie.Opolszczyznę będzie reprezentować 16 zawodników w tym 15-tu z Klubu LKS Technik Głubczyce i jeden zawodnik z UKS 15 Kędzierzyn-Koźle:
Zawodnicy LKS Technik Głubczyce:
1.Przemysław Wacha
2.Przemysław Urban
3.Wojciech Szkudlarczyk
4.Dawid Grzegorzak
5.Dominik Stebnicki
6.Marek Wachniewski
7.Agnieszka Wojtkowska
8.Aneta Wojtkowska
9.Aleksandra Walaszek
10.Natalia Pocztowiak
11.Kinga Haracz
12.Katarzyna Macedońska
13.Justyna Pasternak
14.Anna Serafin
15.Agata John
UKS 15 K-Koźle
16.Krzysztof Maślanka

ŻYCZYMY POWODZENIA

Eliminacje IMP Głubczyce

Dodano: 2012-01-15 23:35

Eliminacje IMP Głubczyce 7.01.2012 r.

W dniu 7.01.2012 r. w Głubczycach odbyły się Eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów, które odbędą się w Białymstoku w dniach 02-04.02.2012r. W zawodach brali udział zawodnicy z klubów województw: opolskiego, śląskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, kujawsko - pomorskiego, wielkopolskiego i łódzkiego. Turniej został rozegrany w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych.

Zawodnicy województwa opolskiego, którzy zakwalifikowali sie do IMP:                                                                                                                                

Gra pojedyncza kobiet  

                                                                                              

1. Kinga Haracz - LKSTechnikGłubczyce                                                                           2.Agata John - LKS Technik Głubczyce                                                                              3.Katarzyna Macedońska - LKS Technik Głubczyce

 4.Anna Serafin - LKS Technik Głubczyce


Gra pojedyncza mężczyzn:                                                                                                                

1.Marek Wachniewski -  LKS Technik Głubczyce                                                            

Gra podwójna mężczyzna                                                                                                               1.Dawid Grzegorzak - LKS Technik Głubczyce                                                           Wojciech Zaborowski SKB Suwałki                                                                              2.Wojciech Buczyński UKS Sokół Ropczyce                                                                        Dominik Stebnicki - LKS Technik Głubczyce                                                                  


 Gra mieszana:                                                                                                                               

1.Łukasz Moreń SKB Suwałki                                                                                      

Natalia Pocztowiak - LSK Technik Głubczyce                                                          

2.Paweł Pietryja - UKS Plesbad Pszczyna                                                                   

Justyna Pasternak - LKS Technik Głubczyce                                                             3.MarekWachniewski - LKS Technik Głubczyce                                                              Anna Serafin - LKS Technik Głuczyce

ELIMINACJE DO INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI W BADMINTONIE

Dodano: 2011-12-22 10:39

 

OPOLSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK BADMINTONA ZAPRASZA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BADMINTONA  NA ELIMINACJE DO INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI , KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 7.01.2012 r.W HALI SPORTOWEJ ZOKiS PRZY UL.OLIMPIJSKIEJ 1 W GŁUBCZYCACH. ROZPOCZĘCIE GIER O GODZ. 10.00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!

WESOŁYCH ŚWIĄT

Dodano: 2011-12-22 10:28

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!

SPOKOJNYCH I RADOSNYCH

ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

ORAZ POMYŚLNOŚCI I SUKCESÓW

W NADCHODZĄCYM 2012 ROKU ŻYCZY

OPOLSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK BADMINTON