Aktualności

KRAJOWY TURNIEJ JUNIORÓW I MŁODZIKÓW STRZELCE OPOLSKIE 18 LUTY 2012r.

Dodano: 2012-02-19 21:44

Dnia 18 lutego 2012r.odbył się po raz pierwszy w Strzelcach Opolskich Krajowy Turniej Juniorów i Młodzików w badmintonie.Organizatorami byli Opolski Okręgowy Związek Badmintona i Klub Sportowy MKS Strzelce Opolskie.W turnieju wzięło udział pond 60-ciu zawodników z Polski między innymi z klubów:KS Match Point Ślęza Wrocław,UKS Częstochowa,LUKS KROKUS Góralice(woj.zachodnio-pomorskie),KS Chojnik Jelenia Góra,UKS Unia Bieruń,MKS Dwójka Blachownia,STB Energia Lubliniec,LKS Technik Głubczyce, MMKS Kędzierzyn-Koźle,UKS 15 Kędzierzyn-Koźle,MKS Strzelce Oposkie.
Na uroczyste otwarcie o godz.9.00 przybyli zaproszeni goście Przewodniczący Rady Miejskiej Bogusław Farion,z-ca burmistrza Józef Kampa vice Prezes MKS Strzelce Opolskie,Adrian Niemiec v-ce Prezes MKS Strzelce Opolskie,dyrektor GZOIW Marek Życzyński,Andrzej Damaszek Dyrektor MOS Strzelce Opolskie, Dyrektor Gimnajum Nr 2 Paweł Bębas-gospodarz obiektu i Bożena Bąk Prezes Opolskiego Okęgowego Związku Badmintona.
Turniej trwał od 9.00-21.00, rozegrano 139 pojedynków w kategorii Juniora i Młodzika w grach pojedynczych,podwójnych i mieszanych.Zawodnicy z opolszczyzny spisali się bardzo dobrze zobywając wiele medali.

JUNIORZY

gra pojedyncza kobiet

 I miejsce-Marta Jewtuch UKS 15 Kędzierzyn-Koźle

gra pojedyncza mężczyzn

 I   miejsce-Przemysław Szydłowski LKS Technik Głubczyce

 II  miejsce-Michał Kaźmierczak  UKS 15 Kędzierzyn-Koźle

 III miejsce-Bartłomiej Mróz  MMKS Kędzierzyn-Koźle

gra podwójna kobiet

nie odbyła się ze względu na brak zgłoszeń do gry

gra podwójna mężczyzn

 I   miejsce Sebastian Obrycki/Michał Ustimowicz UKS 15 Kędierzyn-Kożle

 II  miejsce Przemysław Szydłowski LKS Technik Głubczyce/

                 Michał Kaźmierczak UKS 15 Kędzierzyn-Kożle

gra mieszana

 I   miejsce  Marta Jewtuch/Michał Ustimowicz UKS 15 Kędzierzyn-Koźle

 II  miejsce  Nikola Koszmider/Sebastian Obrycki UKS 15 Kędzierzyn-Koźle

MŁODZICY 

 gra pojedyncza młodziczek

 II  miejsce Weronika Kościółek  MMKS Kędzierzyn-Kożle

 III miejsce Paulina Klimek  MKS Strzelce Opolskie

gra pojedyncza młodzików

 I   miejsce Maciej Siemiginowski  LKS Technik Głubczyce

 III miejsce Maciej Matusz  LKS Technik Głubczyce

 III miejsce Patryk Kobeluch LKS Technik Głubczyce

gra podwójna młodziczek

 II miejsce Wiktoria Niemiec MKS Strzelce Opolskie/

                Laura Berestecka LKS Technik Głubczyce

gra podwójna młodzików

 II  miejsce Maciej Matusz/Patryk Kobeluch  LKS Technik Głubczyce

 III miejsce Jakub Gireń/Jakub Plaszczyk  MKS Strzelce Opolskie

gra mieszana młodzików

 II miejsce Weronika Kościółek/Natan Vogt  MMKS Kędzierzyn-Koźle

 

GATULUJEMY !!!!

KRAJOWY TURNIEJ JUNIORÓW I MŁODZIKÓW

Dodano: 2012-02-16 16:01

         Zapraszamy 18.02.2012r.do Strzelec Opolskich na Krajowy Turniej       Juniorów i Młodzików .Rozpoczęcie gier o 9.00 w Sali widowiskowo-sportowej przy ul.Kozielskiej 34 Strzelce Opolskie

Zakończony Preferowany Turniej w Suchedniowie z udziałem Kadry Opolszczyzny Młodzików i Juniorów

Dodano: 2012-02-13 19:13

W rozgrywnym w Suchedniowie Preferowanym Turnieju Juniorów i Młodzików w dniach 10-11.02.2012r nasi reprezentanci zajęli następujące miejsca :

I miejsce 

w grze podwójnej juniorów Dominik Stebnicki LKS Technik Głubczyce wraz z Wojciechem Buczyńskim Sokół Ropczyce

 Dobrze spisali się nasi najmłodsi zawodnicy w kategorii młodzików :

III miejsce

w grze pojedynczej dziewcząt zajęła Weronika Kościółek MMKS Kędzierzyn-Koźle

III miejsce 

w grze podwójnej chłopców  zdobyli Patryk Kobeluch i Maciek Matusz LKS Technik Głubczyce:

 

GRATULUJEMY!!!!!!! 

Ruszyła I runda ligii amatorów.

Dodano: 2012-02-07 22:48

 Dnia 05 lutego 2012r. ruszyła I runda Ligii Amatorów pod patronatem OOZBad.Zawody odbyły się w Gogolinie,których organizatorem był  Pan Zenon Gil zawodnik amator i wielki miłośnik badmintona.W zawodach wzięło udział 14 drużyn z Opolszczyzny.

 Lista zgłoszonych drużyn:
1. Efekt w składzie -Michał Pajek, Marek Osuch i Wojtek Wojdyła - Strzelce Op.
2. MKS w składzie - Anna Drążek - Szczerska, Marcin Szczerski i Zenon Gil - Gogolin/Krapkowice
3. Szwagersi w składzie Marek Bosakowski, Krzysztof Drost i Alfred Fajlert - Gogolin
4. Red Team w składzie - Edyta Piestrak, Sławomir Szemiczek i Ireneusz Iwański - Gogolin
5. Niemamocnych w składzie - Andrzej Szawłowski, Waldemar Adamski i Sławomir Piechnik - Opole
6. Wunderteam w składzie - Waldemar Basa, Rafał Świerczek i Artur Wierzbicki - Kędzierzyn-Koźle
7. Trzej Amigo's w składzie - Adam Zaleski, Łukasz Zahajkiewicz i Arkadiusz Gomoła - Strzelce Opolskie
8. Stare Byczki w składzie - Dariusz Kozłowski, Bogdan Kozłowski i Mirosław Hejno - Strzelce Opolskie
9. ATM w składzie - Tadeusz Wąsowicz, Adam Daroń, Ireneusz Wiśniewski Janusz Kamiński i Marian Burda - Kędzierzyn-Koźle
10. Młode Wilki w składzie - Marek Kret i Paweł Streissel - Kędzierzyn-Koźle
11. Winner's w składzie - Leszek Sitko i Bartosz Wiktor - Kędzierzyn-Koźle
12. Kampei w składzie - Adam Hantów i Dariusz Supel - Kędzierzyn-Koźle
13. Unitrez w składzie - Leszek Szmagierowski, Krzysztof Majewski i Zbigniew Tyka - Opole
14. Gniotpol w składzie - Wojtek Wojtala i Wojtek Gniot - Gogolin


Wyniki z dnia 5 lutego 2012 roku

1. Wunderteam - 100 punktów
2. MKS - 80 punktów
3. Efekt - 70 punktów
4. Niemamocnych - 60 punktów
5. Szwagersi - 50 punktów
6. Stare Byczki - 45 punktów
7. Unitrez - 40 punktów
8. Trzej Amigo's - 35 punktów
9. Winner's - 30 punktów
10. Gniotpol - 25 punktów
11. Młode Wilki - 20 punktów
12. ATM - 15 punktów
13. Red Team - 10 punktów
14. Kampei - 0 punktów

Inywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Białymstoku zakończone.

Dodano: 2012-02-05 17:04

Zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w badmintonie,które rozgrywane były w Białymstoku.Nasi zawodnicy przywiźli 8 medali z 20-tu możliwych do zdobycia.Wszystkie medale trafiły do najlepszego kubu z opolszczyzny do LKS Technik Głubczyce.

Oto wyniki:

Gra pojedyncza mężczyzn 

   I miejsce    - Przemysław Wacha

 

Gra pojedyncza kobiet

 III miejsce  - Aneta Wojtkowska

 III miejsce  - Aleksandra Walaszek

 

Gra podwójna mężczyzn 

 II  miejsce   - Wojciech Szkudlarczyk LKS Technik Głubczyce

                     Łukasz Moreń SKB LITPOL-MALOW Suwałki

 

Gra podwójna kobiet

  I   miejsce -  Natalia Pocztowiak/Agnieszka Wojtkowska

III  miejsce  -  Aleksandra Walaszek/Aneta Wojtkowska

 

Gra mieszana

  I  miejsce  -  Agnieszka Wojtkowska/Wojciech Szkudlarczyk

III  miejsce  - Natalia Pocztowiak LKS Technik Głubczyce

                    Łukasz Moreń SKB LITPOL-MALOW Suwałki

 

WSZYSTKIM MEDALISTOM GRATULUJEMY!!!! 

Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów - Białystok 02-04.02.2012r.

Dodano: 2012-01-31 09:24

 

Dnia 02-04.02.2012r. w Białymstoku odbędą się 48 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w badmintonie.Opolszczyznę będzie reprezentować 16 zawodników w tym 15-tu z Klubu LKS Technik Głubczyce i jeden zawodnik z UKS 15 Kędzierzyn-Koźle:
Zawodnicy LKS Technik Głubczyce:
1.Przemysław Wacha
2.Przemysław Urban
3.Wojciech Szkudlarczyk
4.Dawid Grzegorzak
5.Dominik Stebnicki
6.Marek Wachniewski
7.Agnieszka Wojtkowska
8.Aneta Wojtkowska
9.Aleksandra Walaszek
10.Natalia Pocztowiak
11.Kinga Haracz
12.Katarzyna Macedońska
13.Justyna Pasternak
14.Anna Serafin
15.Agata John
UKS 15 K-Koźle
16.Krzysztof Maślanka

ŻYCZYMY POWODZENIA

Eliminacje IMP Głubczyce

Dodano: 2012-01-15 23:35

Eliminacje IMP Głubczyce 7.01.2012 r.

W dniu 7.01.2012 r. w Głubczycach odbyły się Eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów, które odbędą się w Białymstoku w dniach 02-04.02.2012r. W zawodach brali udział zawodnicy z klubów województw: opolskiego, śląskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, kujawsko - pomorskiego, wielkopolskiego i łódzkiego. Turniej został rozegrany w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych.

Zawodnicy województwa opolskiego, którzy zakwalifikowali sie do IMP:                                                                                                                                

Gra pojedyncza kobiet  

                                                                                              

1. Kinga Haracz - LKSTechnikGłubczyce                                                                           2.Agata John - LKS Technik Głubczyce                                                                              3.Katarzyna Macedońska - LKS Technik Głubczyce

 4.Anna Serafin - LKS Technik Głubczyce


Gra pojedyncza mężczyzn:                                                                                                                

1.Marek Wachniewski -  LKS Technik Głubczyce                                                            

Gra podwójna mężczyzna                                                                                                               1.Dawid Grzegorzak - LKS Technik Głubczyce                                                           Wojciech Zaborowski SKB Suwałki                                                                              2.Wojciech Buczyński UKS Sokół Ropczyce                                                                        Dominik Stebnicki - LKS Technik Głubczyce                                                                  


 Gra mieszana:                                                                                                                               

1.Łukasz Moreń SKB Suwałki                                                                                      

Natalia Pocztowiak - LSK Technik Głubczyce                                                          

2.Paweł Pietryja - UKS Plesbad Pszczyna                                                                   

Justyna Pasternak - LKS Technik Głubczyce                                                             3.MarekWachniewski - LKS Technik Głubczyce                                                              Anna Serafin - LKS Technik Głuczyce

ELIMINACJE DO INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI W BADMINTONIE

Dodano: 2011-12-22 10:39

 

OPOLSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK BADMINTONA ZAPRASZA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BADMINTONA  NA ELIMINACJE DO INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI , KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 7.01.2012 r.W HALI SPORTOWEJ ZOKiS PRZY UL.OLIMPIJSKIEJ 1 W GŁUBCZYCACH. ROZPOCZĘCIE GIER O GODZ. 10.00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!

WESOŁYCH ŚWIĄT

Dodano: 2011-12-22 10:28

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!

SPOKOJNYCH I RADOSNYCH

ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

ORAZ POMYŚLNOŚCI I SUKCESÓW

W NADCHODZĄCYM 2012 ROKU ŻYCZY

OPOLSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK BADMINTON