Mistrzostwa Województwa(2)

Dodano: 2019-04-10 21:27

 Dnia 02.04.2019 w Głubczycach odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego w  badmintonie i parabadmintonie. Do mistrzostw zgłosiło się 156 młodych zawodników i zawodniczek w kategoriach dzieci,żaków i młodzików młodszych z 7 klubów Opolszczyzny.

 

Oto wyniki

Parabadminton

I miejsce Kamil Taranda                 MOSiR Kędzierzyn-Koźle   

II miejsce Dominika Tomańska     MOSiR Kędzierzyn-Koźle

III miejsce  Julia Bolibrzuch           MOSiR Kędzierzyn-Koźle

III miejsce Zuzanna Jerzyk              MOSiR Kędzierzyn-Koźle

 

U-9

Dziewczęta

I miejsce     Maja Zmarz                     Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

II miejsce     Maja Wójcik                   Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

III miejsce   Lena Maślanka               Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 

III miejsce   Zuzanna Baran               Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

Chłopcy

I miejsce      Łukasz  Golas                   Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce 

II miejsce    Tomasz Mikołajczyk        MMKS Kędzierzyn-Koźle

III miejsce   Maksym Kucharski         Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle     

III miejsce   Stanisław Żymańczyk      LUKS Victoria Domecko

 

U-11

Dziewczęta

I miejsce      Maja Naumczyk               Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce    Julia Krawiec                    Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce   

III miejsce   Maria Czyżowicz              Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce  Olimpia Maślanka            Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 

chłopcy

I miejsce      Maciej Zmarz                    Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 

II miejsce     Piotr Adamów                  Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce 

III miejsce   Olivier Gacki                     Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce  Krzysztof Łoboda              Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 

 

U-13

Dziewczęta

I miejsce      Oliwia Zielińska                 Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce 

II miejsce     Kaja Naumczyk                  Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce     

III miejsce   Anna Gałaszkiewicz           Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce    Hanna Banaszak               Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle  

chłopcy

I miejsce     Mateusz Golas                    Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce    Tomasz Cież                       Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle   

III miejsce   Rafał Mielnik                     Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce   Jakub Gałązka                   Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

 

Gratulujemy!!!