Aktualności

Mikołajkowy Turniej dla Dzieci i Żaków w badmintonie 03.12.2016r. w Głubczycach(1)

Dodano: 2016-12-04 17:39

   

 

              Dnia 03.12.2016r. w Głubczycach odbył się I Mikołajkowy Turniej Dzieci i Żaków w Badmintonie

i Parabadmintonie,którym organizatorem był Opolski Okręgowy Związek Badmintona przy współpracy

z Opolską Federacją Sportu. Na halę  sportową przy ul. Olimpijskiej 1 przyjechało około 100 dzieci z trzech województw: śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Nasze województwo reprezentowały kluby z Domecka, Strzelec  Opolskich  ,Kędzierzyna-Koźla i Głubczyc. Podczas zawodów panowała mikołajkowa atmosfera, bo mikołaje, mikołajka i pomocnicy mikołaja zadbali o prezenty dla wszystkich uczestników turnieju. Wszyscy się świetnie bawili, jednocześnie rywalizując na boiskach.

Oto wyniki

Parabadminton

I miejsce Kamil Taranda  MOSiR Kędzierzyn-Koźle

II miejsce  Dominika Tomańska  MOSiR Kędzierzyn-Koźle

III miejsce  Julia Bolibrzuch  MOSiR Kędzierzyn-Koźle

IV miejsce Zuzanna Jerzyk  MOSiR Kędzierzyn-Koźle

U-9 dziewczęta

I miejsce  Olga Szwanowiecka   UKS Plesbad Pszczyna

II miejsce  Maja Naumczyk  SP 1 Głubczyce

III miejsce   Olimpia Maślanka  Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Kożle

III miejsce Zofia   Strożek  MKS Strzelce Opolskie

U-9  chłopcy

I miejsce  Maciej Zmarz   Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Kożle

II miejsce  Bartosz Blachucik LUKS Victoria Domecko

III miejsce   Paweł Kiszczyk  SP 1 Głubczyce

III miejsce   Dawid Serafin SP 2 Głubczyce

U-11 dziewczęta

I miejsce  Maja Janko    SP 1 Głubczyce

II miejsce  Julia Wójcik   Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Kożle

III miejsce  Kaja Naumczyk     SP 1 Głubczyce

III miejsce  Oliwia Zielińska      SP 1 Głubczyce

 

U-11 chłopcy

I miejsce   Mateusz Golas   SP 1 Głubczyce

II miejsce  Mikołaj Morawski  SKS Match Point Ślęza

III miejsce   Karol Serwetnicki    SP 2 Głubczyce

III miejsce   Wojciech Budny  Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Kożle

 

Gratulujemy!!!

 

 

 

 

Międzynarodowy sukces na Słowacji

Dodano: 2016-11-29 22:42

 

                           

 

           W dniach 25-27 listopada w Trenczynie na Słowacji odbył się Międzynarodowy Turniej Juniorów U-17,U-15 nasze województwo reprezentowało siedmioro zawodników: Kordian Kobylnik, Maciej Matusz i Bartosz Gałązka ( LKS Technik Głubczyce) oraz Dominika Kwaśnik, Karol Budny, Mikołaj Szymanowski

i Julia Prokopczuk (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn- Koźle). Przywieźliśmy z tej imrezy dwa medale jeden złoty wywalczyli chłopcy w grze podwójnej  U-15 Karol Budny i Mikołaj Szymanowski i brązowy medal w grze mieszanej U-17, który zdobył Kordian Kobylnik.

 

Serdecznie gratulujemy .

 

Mikołajkowy Turniej dla Dzieci i Żaków w badmintonie 03.12.2016r. w Głubczycach

Dodano: 2016-11-14 21:20

           

 

                         

 

                     

           Mikołajkowy Turniej Dzieci i Żaków  

       Głubczyce  03.12.2016r.

                                                                     
   Opolski Okręgowy Związek Badmintona

zaprasza 03.12.2016r. do Głubczyc

na Mikołajkowy Turniej Dzieci i Żaków

w Badmintonie i Parabadmintonie

Turniej odbędzie się na hali sportowej przy ul.Olimpijskiej 1 

o godz.9.00

 

Uwaga: Organizator prosi aby wszyscy zawodnicy i trenerzy ubrani byli podczas zawodów na czerwono

 

komunikat w zakładce :KOMUNIKATY

 

"Mini Silesia Cup" 12.11.2016 w Głubczycach

Dodano: 2016-11-13 17:54

W dniu 12.11.2016 r odbył się w Głubczycach po raz piąty Międzynarodowy Turniej

Dzieci U-9 i Żaków U-11 "Mini Silesia Cup" w Badmintonie i z poraz  pierwszy w Parabadmintonie. 

W sumie udział wzięło  120 młodych zawodników z 15 klubów z Polski, Czech i Ukrainy .

Rozegrano 164 pojedynków .Opolszczyznę reprezentowały kluby:

 - LKS Technik Głubczyce,

 - UKS Kłodnica Kędzierzyn-Koźle

 - Beninca UKS  Feniks Kędzierzyn-Koźle

 - MMKS Kędzierzyn-Koźle

 - MKS Strzelce Opolskie

 - LUKS Viktoria Domecko.

Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze zdobywając 12 medali (3 złote,3 srebrne,6 brązowych)

 

Oto wyniki 

Kategoria U-9 (do lat 9)

Dziewczęta 

I miejsce   Maja Naumczyk  Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

II miejsce  Olimpia Maślanka  Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

III miejsce  Julia Krawiec   Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce Zofia Strożek  MKS Strzelce Opolskie

 

Chłopcy

I miejsce  Bartosz Blachucik LUKS Victoria Domecko

II miejsce Paweł Jurek  Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

III miejsce Tadeusz  Janaszek  PTS Puszczykowo

III miejsce  Maciej Zmarz   Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

 

Kategoria U-11 (10-11 lat)

Dziewczęta

I miejsce  Julia Wójcik Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

II miejsce Kaja Naumczyk Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce  Anna Gałaszkiewicz Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce  Maja Janko Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

 

Chłopcy

I miejsce   Sebastian Pinkowicz  UKS Unia Bieruń

II miejsce   Dominik Ułanowicz  SKB Suwałki

III miejsce   Mateusz Golas Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

III miejsce  Damian Zimnol UKS Plesbad Pszczyna 

 

 

Parabadminton

I miejsce Kamil Taranda     MOSiR Kędzierzyn-Koźle

II miejsce Dominika Tomańska  MOSiR Kędzierzyn-Koźle

III miejsce  Zuzanna Jerzyk   MOSiR Kędzierzyn-Koźle

 

 

Turniej był współfinasowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego

 

 

 

Gratulujemy!!!

Międzynarodowy Turniej Mini Silesia Cup w Głubczycach

Dodano: 2016-10-27 22:16

Opolski Okręgowy Związek Badmintona

zaprasza 12.11.2016r. do Głubczyc 

na Międzynarodowy Turniej "Mini Silesia Cup"

Dzieci i Żaków w Badmintonie

oraz w  Parabadmintonie

 Rozpoczęcie zawodów godz.9.00 

           Hala sportowa ul.Olimpijska 1                    

 

 

                         

 

 

 

Turniej dla Dzieci i Żaków w Komprachcicach(1)

Dodano: 2016-10-24 22:33

Dnia 22.10.2016  w Komprachcicach odbył się  IV Memoriał Mariana Krasowskiego Dzieci U-9 i Żaków U-11 w badmintonie oraz turniej

w Parabadmintonie. .W turnieju wzięło  100 zawodników i zawodniczek

z woj. opolskiego, śląskiego,dolnośląskiego.Nasze województwo reprezentowali  zawodnicy z Głubczyc,K-Koźla ,Strzelec Opolskich i Domecka .
Organizatorami turnieju był klub LUKS Victoria Domecko  i Opolski Okręgowy Związek Badmintona.

Turniej współfinansowany był  przez Opolską Federację Sportu.
Wyniki:
Złote medale zdobyli:
W kategorii dziewcząt:
U-9   Maja Naumczyk  Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce
U-11  Kaja Naumczyk   Szkoła Podstawowa Nr 1 Głubczyce

W kategorii chłopców
U-9  Bartosz Blachucik LUKS Victoria Domecko
U-11 Karol Serwetnicki  Szkoła Podstawowa Nr 2 Głubczyce

 

Parabadminton
I miejsce  Kamil Taranda   
II miejsce  Dominika Tomańska   
III miejsce  Julia Bolibrzuch
Wszyscy zawodnicy reprezentują  MOSiR Kędzierzyn-Koźle

A najlepsi zawodnicy z Województwa Opolskiego  z kategorii  żaków

 Maja Janko i Mateusz Golas z LKS Technik Głubczyce ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w tym samie czasie brali udział w Międzynarodowym Turnieju w Danii  "Denmark Open" , który odbywał się w miejscowości Odense. Młodzi zawodnicy przywieźli z tej imprezy dwa medale jeden srebrny wywalczył w grze podwójnej w  kategorii U-13  Mateusz z kolegą z Bialegostoku Aleksandrem Mitroszewskim a drugi brązowy Maja także w grze podwójnej

 w kategorii U-11 z partnerką z Danii.W tym turnieju oprócz  zawodników

z Technika  brali udział również zawodnicy  z Beninca UKS Feniks K-Koźle,

z którego Dominika Kwaśnik  zdobyła medal srebrny  w U-17 w grze podwójnej z zawodniczką z Warszawy Pauliną Hankiewicz. 

 

GRATULUJEMY!!!!!

Turniej dla Dzieci i Żaków oraz w Parabadmintonie w Komprachcicach

Dodano: 2016-10-07 15:35

              

Kurs instruktorski z badmintona(1)

Dodano: 2016-10-07 15:34

Turniej dla Dzieci i Żaków w Komprachcicach

Dodano: 2016-10-02 21:02

Międzynarodowy Turniej Silesia Cup w Głubczycach(1)

Dodano: 2016-09-14 21:37

                W dniu 10.09.2016r. w Głubczycach odbyłsie Miedzynarodowy Turniej Silesia Cup w Badmintonie
Rozegrano 136 pojedynków w różych kategoriach wiekowych .Województwo opolskie reprezentowały kluby
z LKS Technik Głubczyce,Beninca UKS Kędzierzyn-Koźle,MMKS Kędzierzyn-Koźle i MKS Strzelce Opolskie Zdobyliśmy 17 medali.


W kategorii juniorów młodszych
gra pojedyncza chłopców
1 miejsce Maciej Siemiginowski LKS Technik Głubczyce
2 miejsce  Adam Prokopczuk Beninca UKS Feniks K-Koźle
3 miejsce Kamil Maciołek MKS Strzelce Opolskie

gra podwójna chłopców
1 miejsce Maciej Siemiginowski  LKS Technik Głubczyce/Adam Prokopczuk Beninca UKS Feniks K-Koźle
3 miejsce Maciej Gajewski LKS Technik Głubczyce/Mateusz Sztkowski UKS Unia Bieruń

W kategorii młodzików
gra pojedyncza chłopców
3 miejsce Sebastian Jaszkiewicz Beninca UKS Feniks K-Koźle

gra mieszana
2 miejsce Paweł Dolibóg/Dominika Supel Beninca UKS Feniks K-Koźle

gra podwójna chłopców
1 miejsce Piotr Stachowicz MKS Strzelce Opolskie/Karol Dulak UMKS Junis Szczucin
3 miejsce Paweł Dolibóg/Mateusz Ruczka Beninca UKS Feniks K-Koźle

gra podwójna dziewcząt
2 miejsce Marlena Gregor MKS Strzelce Opolskie/Dominika Chojnacka UKS Matchpoint Ślęza
3 miejsce Katarzyna Bomba/Aleksandra Żygadło MMKS K-Koźle

W kategorii młodzików młodszych
gra pojedyncza chłopców
3 miejsce Patry Daroń Beninca UKS Feniks K-Koźle

gra pojedyncza dziewcząt
1 miejsce Angelika Kowarska LKS Technik Głubczyce
3 miejsce Julia Dzialuk Beninca UKS Feniks K-Koźle

gra podwójna chłopców
3 miejsce Mateusz Golas/Rafał Mielnik LKS Technik Głubczyce
3 miejsce Dawid Herbowski/Wiktor Zimny  Beninca UKS Feniks K-Koźle

gra podwójna dziewcząt
2 miejsce Angelika Kowarska/Maja Janko LKS Technik Głubczyce

 

 

Gratulujemy

 

 

Wszystkie wyniki z turnieju na:

https://www.tournamentsoftware.com/sport/winners.aspx?id=03B71582-7BEE-476E-A1E9-BE0D1AD394F2